Hakkımızda

” Biz Kimiz? “

Firmamız 2006 yılında talaşlı İmalat sektöründe hizmet vermeye başlayan tecrübeli ekibiyle büyüyen marka potansiyeli nedeniyle 2021 yılında yeni bir oluşuma giderek MEGATEK KESİCİ TAKIMLAR SAN. Ve TİC. LTD.ŞTİ unvan ı ile WALTER, DİJET, RİCMİLL ve kendi markamız olan MEGACUT markaları ile KESİCİ TAKIM satışı yapmaktadır.

Firmamız Dünya çapında en üst düzeyde bulunan markalar ile çözüm odaklı profesyonel çalışmalar yaparak kendi sektöründe en iyi hizmeti sunmaktadır. Üretiminize kalite, güven ve zaman kazandırmak için firmamız aynı zamanda MÜHENDİSLİK hizmeti de vermektedir. Hedefimiz İSTANBUL AVRUPA BÖLGE BAYİSİ olduğumuz WALTER markası ile bütün Avrupa Bölgesinde vermiş olduğumuz mühendislik hizmetinden siz değerli firmaların daha iyi koşullarda ve daha seri üretim yapabilmesini sağlamak.

Distribütörü olduğumuz DİJET markasında tecrübeli ekibimizle bütün Avrupa ve Anadolu firmalarında yapmış olduğumuz ve yapacağımız denemelerle yine aynı şekilde en iyi koşullarda üretim yapılabilmesini sağlamak. Özellikle işlenmesi zor titanyum, inconel, paslanmaz ve ısıl işlem görmüş 65HRC’ye kadar sertleştirilmiş malzemelerin, kaba ve finiş operasyonları işlemek için kalıpçılık sektöründe Dünya genelinde lider bir markadır.

Distribütörü olduğumuz diğer RichMill markamız ise tutucu grubunda hizmet vermektedir. Hassas tutucular, rulmanlı tutucular, shrinkler, 5 eksen mengene gibi birçok ürün mevcuttur. Kendi markamız olan MEGACUT karbür freze, karbür matkap, karbür rayba, özel takım, bileme gibi birçok ürün çeşidine sahiptir.

Firmamız aynı zamanda TBT (Derin delik matkapları), AKKO ve diğer ürün gruplarının hizmetini de vermektedir.